У Дніпрі музей-садиба Яворницкого вимушено припинила роботу

У Дніпрі музей-садиба Яворницкого вимушено припинила роботу

За словами директора Яни Тимошенко, вже місяць «садиба перебуває в стані неоголошеної війни»: поруч з музеєм ремонтують дитячу лікарню №5.

«Гуде, реве важка будівельна техніка, зі страшним шумом несеться з п’ятого поверху лікарні демонтоване будівниче сміття через встановлену пластикову трубу, все навколо засипає пилом, працює щось на зразок відбійника з такою силою, що підстрибує і трясеться весь дім», написала у мережі «Фейсбук» Яна Тимошенко.

«Сьогодні, друзі, сталась дуже прикра подія - зі стіни упало і розбилось старовинне дзеркало, один з експонатів музею. А менше місяця тому упала картина і пошкодилась рама», повідомляє вона. Музейники не проти ремонту дитячого лікарняного закладу, але через вібрацію працювати стає чимдалі важче. 

«Звісно, генеральний ремонт дитячої лікарні - це велика радість, але для старовинної будівлі Д. Яворницького, що, крім того, є пам`яткою історії національного значення, це просто життєнебезпечно!!! На очах розширюються і так числені тріщині стін та стелі, збільшуются крокеллюри та осипи фарбового шару на настінних розписах. На жаль, все це розпочалося без попереднього повідомлення від сусідів, тому прореагувати і якось зменшити шкідливий впив на унікальну будівлю не було можливості зробити. Зараз ми зняли зі стін всі цінні експонати, будемо зміцнювати їх кріплення, одночасно сподіваючись, що цей жах скоро закінчиться», повідомляє громадськість директор музею. Музейники вибачаються, але вимушені повідомити: музей тимчасово не працює.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
9 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.