З'явилися контактні лінзи для дальтоників

З'явилися контактні лінзи для дальтоників

Жінка створила новий прототип контактних лінз, який, за її словами, дозволить людям з дальтонізмом бачити повний спектр кольорів.

У співпраці з вченими з Університету Святої Марії Габріель Масоне, генеральний директор Colorsmith Labs Inc., розробила контактні лінзи зі спеціальним світлофільтруючим покриттям і технологією наночастинок.

«Не всі хочуть ходити в тонованих окулярах, розумієте? - сказала вона CTV Atlantic, - Ми всі любимо Боно, вокаліста U2, але ніхто не хоче виглядати, як він кожен день».

В кінцевому підсумку Масоне хоче, щоб її лінзи допомагали людям з проблемами зору, такими як дейтеранопія, яка зазвичай успадковується у формі червоно-зеленого дальтонізму

Її прототип ще не тестувався на масах, але компанія з Галіфаксу, яку вона заснувала в 2017 році, сподівається зробити це найближчим часом.

Даніель Токарз, професор хімічного факультету Університету Святої Марії, допомагає Масоне удосконалити технологію. Труднощі з розрізненням кольорів у 28-річної жінки фактично надихнули її працювати в області зорового догляду.

«Коли я була маленькою, у мене було захворювання очей під назвою амбліопія, з-за якого я втратила зір на одному оці», - сказала Масоне, додавши, що вона продовжувала вивчати хімію в університеті Далхаузі.

Вона пояснила, що тисячі робочих місць вимагають, щоб люди бачили повний кольоровий спектр - включаючи пілотів, електриків і навіть офіцерів. Жінка сподівається, що її винахід відкриє всі кар'єрні можливості людям з дальтонізмом.

Вона сказала, що її команда шукає інвестора, який зможе вкласти в її проект $1,5 мільйона, щоб вони змогли дістатися до фінішу.

Фінансування буде спрямоване на те, щоб укласти контракт з виробником для виготовлення лінз для клінічних випробувань на людях.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.