Дональд Трамп - імпічменту не буде

Дональд Трамп - імпічменту не буде

Сенат США не визнав звинувачень проти Дональда Трампа, що були висунуті його опонентами. Провалилася треття в історіі країни спроба усунення від влади діючого президента. Супротивникам треба було назбирати дві тритини голосів для того, щоб імпічмент відбувся.

"У випадку, якщо сенатська більшість відмовиться покарати президента Трампа, оголосивши імпічмент, він отримає необмежену владу" попереджав один з політологів, додавши, що в такому випадку поведінка президента Сполучених Штатів стане ще більш непередбачуваною.

Результати голосування сенату Дональд Трамп обов'язково спробує використати в нових перегонах на посаду президента. В чому не мають сумніву політологи та не виключають того, що спроба імпічменту навпаки сприяє принесенню нових голосів виборців, мавших до цього сумнів в обранні кандидата.

"Рішення сенату безперечно буде восприйняте Трампом як свідотство правильних дій. Якщо Трамп отримає нову перемогу в листопаді 2020 року, тоді Конгесу майже не лишиться засобів що для контролю його дій; він вже впорався самим складним політичним випробуванням в історії Сполучених Штатів Америки, та вважатиме, що може робити все. що заманеться, говорить експерт"

У Вашингтоні припускають спробу імпічменту леше одним, але не головним, кроком у боротьбі демократів проти Дональда Трампа. Представники демократів в своіх заявах завжди казали, що на перемогу не розраховують, та проявляють ініціативу лише тому, що їх до цього забов'язує конституція.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
8 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.