Організація ОПЗЖ в Херсонській області перейшла в "Опоблок"

Організація ОПЗЖ в Херсонській області перейшла в "Опоблок"

Організація перейшла в "Опозиційний блок" в повному складі

Херсонська міська та обласна партійні організації "Опозиційної платформи – За життя" (ОПЗЖ) у повному складі перейшли в партію "Опозиційний блок". 

Як повідомив голова обласної організації партії "За життя" Валерій Колос, причиною такого рішення стала наявність у виборчому списку "Опозиційної платформи – За життя" "неоднозначних кандидатів".

За його словами, основною причиною такого рішення стала незгода партійців з кадровою політикою керівництва партії, а також "комерціалізація" самого проекту ОПЗЖ.

"Актив партії протягом тривалого терміну звертав увагу на те, що дії центрального керівництва партії не відповідають заявленим принципам і цілям. Про це регулярно, із заклопотаністю зверталися рядові члени партії, наші виборці. У нас була надія, що те, що відбувається – це тимчасове явище, його причина – це поточні труднощі об'єднання і формування організацій", - заявив Колос.

Як зазначив керівник обласної організації, після президентської кампанії ситуація тільки погіршилася. При цьому, однією з головних претензій членів херсонських організацій ОПЗЖ є кадрова політика та формування списків партій для участі у парламентських виборах.

"Сергій Льовочкін скупив у Рабіновича ряд партійних організацій. Ці люди відкрито торгують усім – посадами, місцями у списках. За "30 срібняків" новоявлені іуди продають надії виборців, продають все. Немає більше партії "За життя", - заявив він.

"Є певне комерційне утворення, перебувати в якому вважаємо неприпустимим. Ми прийняли одностайне рішення - ми залишаємо це утворення, яка Рабінович перетворив на особистий комерційний проект, і продає всіх і вся. Нам не по дорозі з зрадниками, торгашами доль і боягузами", - додав Колос.

Раніше про вихід з партії "Опозиційна платформа – За життя" заявили обласні організації в Одеській і Миколаївській областях.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
6 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.