УНЛ заявляє, що не має зв'язків ні з одним з українських політиків

УНЛ заявляє, що не має зв'язків ні з одним з українських політиків

УНЛ заявляє, що веде чесний та прозорий бізнес в Україні

"Українська національна лотерея" (УНЛ) не має зв'язків ні з одним з українських політиків або чиновників. 

Зокрема, в компанії прокоментували інформацію ЗМІ про те, що Майкл Джон Фогго, який понад 20 років працює в бізнесі, пов'язаному з управлінням інвестиціями і фінансовими послугами, спільно володіє компанією TAURUS TRIPLICATA LLP, яка знаходиться в Гонконгу, з Олександром Комаровим.

"Така компанія дійсно існує. Вона ніколи не вела ніякої діяльності, подавала порожні звіти і зараз знаходиться в процедурі зняття з реєстрації. Очевидно, важко говорити про "діяльність" або "бізнес" зазначеної компанії", - йдеться у повідомленні. 

В УНЛ також вважають, що ЗМІ називають власником УНЛ "Пітера Фогго", плутаючись в очевидних фактах.

"ЗМІ також стверджуєть, що Олександр Комаров - це російський бізнесмен, мав зв'язки чи то з ФСБ, то з ГРУ, хоча жодних свідчень, що саме цей громадянин має відношення до компанії TAURUS TRIPLICATA LLP, не надали. Очевидно, що Олександрів Комарових в Росії і в світі дуже багато. Більш того, навіть пов'язаних з ФСБ. Один з таких Олександрів Комарових з ФСБ, наприклад, застрелился ще в 2007 році. Зрозуміло, що однакових, і досить поширених імен та прізвищ явно недостатньо, щоб встановити такий зв'язок", - сказано в заяві УНЛ.

Крім того, в УНЛ у відповідь на матеріали в українських виданнях в черговий раз підкреслили, що Майкл Джон Фогго і УНЛ не мають відношення до ряду українських політиків.

"З цього приводу Майкл Джон Фогго і "Українська національна лотерея" неодноразово чітко заявляли, що не мають зв'язків ні з одним з українських політиків або чиновників. Напередодні придбання Майклом Фогго корпоративних прав УНЛ був проведений фінансовий і юридичний аудит, який показав, що не існує жодних прав третіх осіб і інших обмежень щодо переходу компанії у його власність", - йдеться в заяві.

УНЛ заявляє, що веде чесний та прозорий бізнес в Україні, проводить державні лотереї в відповідності з законом про державні лотереї України, під контролем Міністерства фінансів і Державного казначейства України, і є великим платником податків.

"Метою діяльності компанії є поповнення державного бюджету України та фінансування громадських проектів від проведення державних лотерей", - додали в прес-службі.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
4 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.