Природна краса: Маша Єфросиніна закликала жінок любити себе без макіяжу

Природна краса: Маша Єфросиніна закликала жінок любити себе без макіяжу

Ведучу дуже засмучує, що багато жінок сильно залежать від думки інших

Маші Єфросиніної нещодавно виповнилося 40 років, однак ведуча зовсім не сумує з цього приводу. Та й чого б - вона виглядає просто приголомшливо і може похвалитися відмінною фігурою. Для цього їй довелося багато працювати над собою, однак знаменитість нерідко публікує фото без макіяжу і в домашньому вигляді. На своїй сторінці в Instagram Маша поділилася історією з дитинства і закликала жінок любити себе і свою натуральну красу.

Ведуча виклала фото з відпочинку на природі, на яких вона в лосинах і вільній синій футболці з оголеними плечима сидить на м'якому куточку. Вона доповнила свій повсякденний образ сонцезахисними окулярами, а волосся зібрала в хвіст.

Єфросиніна розповіла про те, як її мудра мама відкрила їй очі на справжню красу ще в юному віці, що змусило її задуматися про любов до себе і своєї зовнішності.

"Коли мені було 13 років, моїм улюбленим заняттям, прийшовши зі школи, було наплювати слини в мамину ленінградську туш, гарненько її там намісити в ядерну вугільну кашу і методично оздоблювати свої вії. Видовище в результаті, мабуть, було не сексі, так як один раз мама, випадково прийшовши рано додому, посадила мене на табурет і запитала: "навіщо ти це з собою робиш?". ⠀
— Хочу бути красивою! - відповіла я. ⠀ ⠀
— А чому ти думаєш, що вид злиплих козячих какашок на твоїх очах - це красиво? —поцікавилася мама. ⠀
— Тому що інакше всі жінки не робили б цього з собою! - не здавалася я... ⠀
І тоді мама розповіла мені історію про свою студентську приятельку Марину. Марину в гуртожитку ніхто ніколи не бачив ненафарбованою. Ніколи!!! Вона вмивалася тільки, коли всі засинали, і вставала раніше всіх, щоб нафарбуватися. З часом у неї розвинулася якась хвороба очей, і лікарі заборонили їй фарбуватися! Так от Марина кинула інститут і зникла в невідомому напрямку ... Мама каже, що вона була цілком симпатичною, але бачила себе по-своєму.. ⠀

З тих пір, коли я зустрічаю дівчат, які розповідають, що встають раненько, щоб до пробудження чоловіка бути в тональному і з рум'янами, з причепленими волоссям і віями, я згадую Марину і задаюся питанням : "невже нічого не можна зробити, щоб полюбити свою природність, свою унікальну природу, а, значить, СЕБЕ?" Чому прийняття себе залежить у більшості жінок від того, як їх сприймають чоловіки або їх оточення? Або ось ще трендова шмоть для багатьох є показником власної самоідентифікації?? Дивно це, якщо тверезо розсудити. Нелогічно.. І якось дико нечесно по відношенню до себе...", - висловила свою думку артистка.

Підписники Маші подякували їй за мудрі слова і поділилися своїми думками в коментарях.

"Нездатність прийняти себе, нелюбов до себе - це низька самооцінка, невпевненість у собі. А коріння це заниженої самооцінки лежать в нашому дитинстві"
"А я навпаки не фарбуюся, я ледащо! І вже точно ніколи не фарбувалася постала раніше чоловіки ! ( нехай любить мене будь-яку )))"
"Згодна на 100%. жінки самі вирощують комплекси в собі і самі ж від них страждають"
"Маша, спасибі Вам за такий класний пост. Вголос читала його своєї дорослої доньки, сміялися. Я думаю, що висновки будуть зроблені"
"Маша, ось за такі пости я вас обожнюю"
"Я згодна з вами повністю! Потрібно в першу чергу любити себе! А тоді вже полюблять і інші! Не поважаєш і не любиш себе сам?! Так з чого іншим це робити?! Все вірно Ви сказали! Всього доброго Вам, Маша!"
"Я часто отримую компліменти від чоловіка, коли без макіяжу, а коли кудись збираюся і макіяжу більше, він говорить навіщо ти сильно нафарбувалася, хоча я навіть рідко тональний наношу на свій "супер" макіяж"
"Я звичайно ніколи не малювала на себе інша особа, але до кінця не розуміла, що я гарна Тільки зараз до мене дійшло, найчастіше чую компліменти вранці і без макіяжу"
"Маша, яка ж ви мудра. Захоплююсь вами і беру приклад"
"Ви прекрасний мудрий красивий чоловік, спасибі Вам Маша, що діліться хитрістю і жіночою мудрістю!"

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
16 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.