Турпотік з України до Туреччини зріс на майже 14%

Турпотік з України до Туреччини зріс на майже 14%

За чотири місяці 2019 року туристичний потік з України до Туреччини зріс на 13,8%, як порівняти з аналогічним періодом 2018-го.

"За даними Міністерства культури і туризму Турецької Республіки, за перші чотири місяці 2019 року Туреччину відвідали 211 804 українці, що на 13,82% більше, ніж за такий самий період 2018 року. За підсумками 1-го кварталу Україна увійшла до десятки країн-лідерів", - ідеться в повідомленні.

Літній сезон тільки починається, а курорти Середземноморського та Егейського узбереж уже користуються популярністю серед відпочивальників.

Так, в Анталії за січень-травень 2019 року кількість українських туристів досягла 164 922 (приріст – 5,05%). А курорти Мугли (Фетхіє, Мармарис, Даламан, Бодрум) прийняли 4 724 українців (приріст турпотоку сягнув 306%).

Також спостерігається стабільне зростання турпотоку до Стамбула: за січень-квітень місто відвідали 116 112 туристів з України, що на 6,4% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

«Перший квартал 2019 року виявився дуже успішним за статистичними даними для основних регіонів як пляжного, так і екскурсійного туризму. Важливо відзначити, що українці почали більше цікавитися історичними та культурними пам'ятками Туреччини, що відображається у високих показниках відвідуваності Стамбула, Каппадокії та інших екскурсійних напрямків", - прокоментував аташе з туризму Посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз.

У посольстві зазначили, що загальний турпотік до Туреччини також демонструє зростання.

"Кількість іноземців, які відвідали Туреччину в січні-квітні 2019 року, збільшилася на 12,22% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить 8 735 268 осіб", - зауважили в дипломатичній установі.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.