Коронавірус вже в Україні. Перший випадок підтверджено

Коронавірус вже в Україні. Перший випадок підтверджено

Сімейна пара мешканців Чернівців, що повернулися в з подорожі по Італії літаком через Румунію, 26 лютого 2020 року на особистому авто прибули в Чернівці через контрольно-пропускний пункт "Порубне". Ні у чоловіка ні у жінки після проходження температурного скринінгу ніяких симптомів ГРЗ не було виявлено. Сімейній парі була надана пам'ятка про самоізоляцію. 

Хоча на кордоні симптомів виявлено не було, чоловік та жінка всеж таки вирішили самоізолюватися, згідно з пам'яткою, що їм надали на кордоні. Керуючись пам'яткою 29 лютого чоловік зв'язався з сімейним лікарем, оскільки в нього з'явилися симптоми ГРЗ. Враховуючи обставини зв'язані з поїздкою до Італії лікар приймає рішення про госпіталізацію та транспортування спеціальною медичною бригадою.

Зроблені аналізи були направлені до Київської лабораторії і, ввечері вівторка, 2 березня було підтверджено зараження на коронавірус.

Дружину інфікованого чоловіка співробітники швидкої допомоги забрали на абсервацію в лікарню. Медичних підстав для цього не було, жінка не становить ні якої загрози, для дезинфекції, проведеної в під'їзді, також підстав не було. Жінка і далі знаходилась вдома в самоізоляції, але нервуюча та стомлена пікетуючими та вимогаючими владу вивезти її та ізолювати була вимушена погодитись. 

Україна стала 74 країною де було виявлено інфікованого на коронавірус. Про перші виявлені та підтверджені випадки повідомляли також Аргентина, Гібралтар, Ліхтенштейн та Чилі.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.