Подорож з дитиною: вирішуємо 6 головних проблем

Подорож з дитиною: вирішуємо 6 головних проблем

Подорожуючи з маленькими дітьми, батьки повинні бути готові до труднощів.

Відпочинок стає не таким простим, як це було без малюка. З'являються складні організаційні та емоційні моменти, які потребують миттєвої віддачі. Ознайомимося з деякими проблемами під час подорожі з дитиною, і спробуємо знайти їх рішення.

№1. Акліматизація

У багатьох діток рідко проявляються симптоми саме акліматизації. Але батькам все одно потрібно бути готовими до деяких складнощів:

Реакліматизації, яка проявляється після повернення з відпочинку. Дитячому організму важко впоратися з різкою зміною сонячного і теплого клімату на сувору зиму. Перший тиждень після повернення, краще зменшити кількість прогулянок і менше перебувати в людних місцях.
Краще всього їхати на відпочинок з літа в літо. Різкий перепад температурних показників може сильно позначитися на здоров'ї дитини.
У перші дні відпочинку не варто відразу дозволяти малюкові багато знаходитися на сонці, інакше є великий ризик отримати тепловий удар. У найбільш жаркий час дня між 12 і 16 годинами краще перебувати з дитиною в приміщенні.
До початку відпустки у дитини може проявиться харчова акліматизація, яка виражається в короткочасному розладі шлунка. Це може статися через звикання до води або місцевої кухні. В такій ситуації не потрібно лікувати дитину, варто просто почекати пару днів, поки організм звикне.

№2. Зміна часових поясів

Це стосується тих подорожей, коли сім'я летить до країни з різницею в часі понад 2 годин. Різниця у 2 години не є критичною. Зміна часових поясів вимагає коригування режиму.

У такій ситуації все залежить від віку дитини: чим доросліші діти, тим простіше і швидше їм вставати і засипати по новому часу.

№3. Хвороби в подорожі

Вирушаючи у відпустку з дитиною, потрібно обов'язково взяти аптечку з дитячими медикаментами. Також, перед поїздкою потрібно обов'язково зробити медичну страховку. Необхідно заздалегідь уточнити список клінік, які працюють зі страховою компанією. Якщо дитина захворіла, то потрібно постаратися потрапити у великий багатопрофільний шпиталь на прийом до дитячого лікаря.

Не зайвим буде взяти номер телефону свого дільничного педіатра і домовитися з ним про те, щоб в екстреній ситуації можна було йому дзвонити.

№4. Годування

Якщо малюк на штучному вигодовуванні, то варто запастися сумішами. У разі, коли малюк їсть каші і дитяче, то варто взяти з собою кілька пачок на перший час, а потім постаратися купити щось на місці. Але варто бути готовими до того, що на курорті дитяче харчування буде дорожче.

Якщо є можливість, то краще орендувати житло з кухнею або взяти з собою мультиварку і блендер.

№5. Капризи в транспорті та інші труднощі перельоту

Перед поїздкою потрібно бути готовими до негативного ставлення до примх дитини з боку оточуючих. До цього не можна підготуватися, але зіштовхнутися з цим доведеться. У будь-якому випадку у батьків повинні бути завжди під рукою предмети, які будуть відволікати: гаджети, іграшки, книги, їжа або просто соска. Під час перельоту або поїздки потрібно максимально зайняти своє чадо, щоб воно не втомилося і не нудьгувало.

Кілька корисних лайфхаків:

від закладання вух під час зльоту літака можна дати дитині цукерку. Якщо дитина постарше, то можна навчити її продувати вуха.
можна підготувати кілька нових сюрпризів, і давати дитині по мірі зацікавленості, наприклад, нова іграшка, книга або набір для малювання.
якщо в літаку або поїзді неповне завантаження, то можна попросити залишити вільне місце поруч з дитиною. Якийсь час малюк зможе на ньому гратися.

№6. Багаж

До появи дитини, батьки могли подорожувати без нічого. Але тепер потрібно брати з собою коляску, сумку з дитячим харчуванням, велику упаковку підгузок, іграшки та інші речі для дитини.

Насправді є вихід: можна орендувати візок і купити підгузки та харчування на місці. Це значно зменшує обсяги багажу.

Обсудить на форуме
Коментарі (0)
Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

my_format

  • Дозволені теґи HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
1 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.